Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Politechnika Łódzka przygotowała program studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi skierowany zarówno do osób pracujących w branży HR, których zadaniem jest między innymi zarządzanie kadrami,kierowników liniowych jak i wszystkich osób chcących zdobyć nowe kompetencje i umiejętności.

Duża liczba ćwiczeń pozwoli przetrenować w praktyce nabytą na zajęciach wiedzę teoretyczną. Studia podyplomowe oraz program nauczania realizowany na kierunku ZZL na Naszej uczelni rozwija wszystkie niezbędne kompetencje i umiejętności teoretyczne i praktyczne, które są stosowane w przyszłej pracy zawodowej.

Kładziemy nacisk na praktykę, dlatego trzon wykładającej kadry stanowią osoby aktywnie działające w branży HR i zarządzania personelem, które przekazują, nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również dzielą się ze słuchaczami swoim wieloletnim doświadczeniem. W ciągu dwóch semestrów dowiesz się jak stworzyć efektywną strategię personalną organizacji, na co zwracać uwagę przy ustalaniu wynagrodzeń i systemów premiowych oraz jak skutecznie kontrolować i korygować wdrażane procesy. Poznasz narzędzia rekrutacji, selekcji, doboru i motywowania pracowników oraz zasady organizacji procesu szkoleniowego. Rozwiniesz kompetencje menedżerskie w zakresie zarządzania konfliktem i zarządzania kadrami. W trakcie studiów zdobędziesz niezbędne podstawy pozwalające na skuteczne zarządzanie i kierowanie działem personalnym.

Dowiedz się więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Politechniki Łódzkiej dotyczącą XVI edycji Studiów Podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Dlaczego warto?

  • Kadra to eksperci, aktywnie działający w branży HR, specjalizujący się w zarządzaniu kadrami.
  • Ogromna porcja wiedzy, poparta praktyką i doświadczeniem.
  • Nacisk na zajęcia praktyczne.
  • Nowoczesne techniki i metody ZZL.
  • Możliwość wniesienia opłaty w 4 ratach beż żadnych dodatkowych ukrytych kosztów
  • Zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu strategii personalnych, wynagrodzeń, systemów premiowych i zarządzania.
  • Dowiesz się wszystkiego o narzędziach i zasadach rekrutacji i selekcji pracowników, motywowania oraz organizacji procesu szkoleniowego.
  • ...i dużo WIĘCEJ

Formularz zgłoszeniowy

(Pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe)

* Imię i nazwisko:


* e-mail:


* Telefon kontaktowy:


Wiadomość / uwagiWysłanie formularza zgłoszenia powoduje zarezerwowanie miejsca na studiach podyplomowych.
W celu dokończenia rejestracji na studia podyplomowe w przeciągu 48 h skontaktuje się z Państwem nasz konsultant.


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w elektronicznym formularzu zgłoszenia dla celów rekrutacji na studia podyplomowe przez Politechnikę Łódzką (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).